Güneş Kırıcı ve Kafesler

Güneş ışınlarının “istenen oranda” kesilmesini sağlayacak tasarımların kolayca uygulanmasını sağlayan prekast güneş kırıcı ve kafesler, İnovaprekast teknolojisi ve uzmanlığıyla istenen her tasarımda üretilebilmektedir. Prekast malzemenin sağladığı avantajlarla uzun süreli kullanım imkanı sunan kafes ve güneş kırıcılar, böylelikle uzun vadeli kullanım sağlayan en ekonomik seçeneklerdir. Firmamız modern teknoloji ürünü yeni nesil kalıplama sistemlerinden yararlanmakta ve her ölçekten talebi karşılayabilecek teknik fleksibiliteye sahiptir.

Dış cephe uygulamalarında istenen her formun kullanılmasını sağladığı için estetik anlamda geniş varyasyon seçenekleri sunan prekast güneş kırıcı ve kafesler, mimari açıdan sağladığı avantajları işlevsellik açısından da sürdürür. Sadece güneş ışınlarının kırılmasını ve engellenmesini sağlamayan prekast kafes ve güneş kırıcılar, güneş ışınlarının istenen şekilde kontrol edilmesine de fırsat tanır.

Farklı cephelerde özel tasarımlarla güneş ışığının iç mekana farklı seviyelerde girmesi sağlanabilir çünkü prekast malzeme sınırsız form seçeneği sunduğu ve çok hafif olduğu için her tip mimari tasarımın kolayca uygulanmasını sağlar.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir