Özel Dizaynlar

Prekast cephe kaplamalarının sunduğu tüm avantajlardan makul bir bütçeyle yararlanmanızı sağlayan İnovaprekast

, özel dizayn tasarım ihtiyaçlarınızı kusursuz formlama teknolojisiyle yanıt veriyor. Hata payı olmadan, ince detay barındıran özel dizayn tasarımları dahi kusursuz şekilde üretebilen firmamız konsept mimari tasarımlar için en ekonomik dış cephe kaplamalarını hazırlamaktadır.

Uzun vadeli kullanım vaat eden prekast cephe tasarımları, ekonomik anlamda olduğu kadar mimari form çeşitliliği anlamında da en avantajlı seçenektir. Her tip özel dizayn dış cephede, mimari tasarımın ne kadar barındırdığı fark etmeden hatasız kalıplama ile kusursuz üretim yapan İnovaprekast her nitelik ve nicelikten talebi karşılayabilecek fleksibiliteye sahiptir.

Dış cephe süslemelerinde form çeşitliliğiyle her tip tasarıma imkan tanıyan özel dizayn prekast cephe giydirmeleri, binanın servis yükünü arttırmayan hafif yapısıyla montaj ve nakliye konusunda da avantaj sağlar. Bu da maliyetlerin düşmesine yardımcı olur. Yapının dış cephesinde hatasız bir tasarımın olmasını isteyen tüm müşterilerimizin özel dizayn siparişlerine, her zaman ekonomik fiyat teklifleri sunmaktayız.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir