Kat Silmeleri ve Kornişler

Binaların dış cephelerinde kat aralarında kullanılan, kabartma formlu süslemeler olan kat silmelerinin bugüne kadar pek çok çeşidi üretilmiştir. Bugüne kadar çok farklı malzemeler kat silmesi olarak kullanılsa da beklentileri en üst noktada karşılayan, prekast malzemeli kat silmesi ve kornişler olmuştur. İnovaprekast, uzun süreli kullanım vaat eden ve istenen her formda üretilebilen prekast kat silmesi ve korniş ile dış cephe süslemeleriyle ilgili her tip ihtiyaca ekonomik çözümler sunmaktadır.

Dış cepheye dekoratif görüntü kazandırmanın yanı sıra firmamızın üstün mukavemetiyle senelerce problemsiz kullanım imkanı sunan prekast kat silmesi ve korniş, aynı zamanda muadillerine göre en ekonomik seçenektir. Hızlı montajlanabilme avantajının yanı sıra hafif olduğu için kolayca taşınan prekast korniş ve kat silmeleri, üç boyutlu kalıplama teknolojisinde yaşanan gelişmeler sayesinde istenen her formda üretilebilir.

İnovaprekast güvencesiyle prekast kat silmeleri ve kornişler; istenen her renkte kullanılabilir, dış ortam şartlarından etkilenmeden ve kısa sürede bakım ihtiyacı olmaksızın, problemsiz bir şekilde onlarca yıl kullanılabilir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir