Monoblok Pencere Kapı Prekastları

Panel üzerinde monoblok olarak üretilen pencere ve kapı prekastlarımız, dekoratif dış cephe uygulamaları için her zaman en avantajlı tercihtir. İnovaprekast uzmanlığıyla her tip formda üretilebilen bu dış cephe prekastları, uzun ömürlü yapısıyla ekonomik açıdan da ideal tercihtir.

Dış ortam şartlarından etkilenmeden yıllarca kullanılan kapı ve pencere prekastları, yüksek mukavemete sahip olmasına karşın çok hafiftir. Bu hafiflik nakliye konusunda avantaj sağladığı gibi, montajın da kolayca yapılmasını sağlamakta ve montaj maliyetini asgariye indirmektedir.

Hızı ve ekonomik montaj imkanı sunan pencere ve kapı prekastlarımız, su ve ısı yalıtımı konusunda da beklentilere fazlasıyla yanıt verebilecek özelliktedir. Prekast malzemenin sunduğu en büyük avantajlardan olan izolasyon, pencere ve kapı uygulamalarında da ısı geçirgenliğinin minimum seviyeye inmesini sağlar.

Kapı ve pencere konturlarının istenen şekilde oluşturulmasını sağlayan prekast malzeme, hafif yapısıyla monoblok şekliyle oldukça hızlı montajlanabilir. Doğramanın söve içine montajları herhangi bir sorun teşkil etmemekle birlikte, daha estetik sonuçlar alınmasını sağlamaktadır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir