Giriş Arkad ve Pedimentleri

Her çeşit ve formda prekast malzemenin avantajlarının tamamını sunan giriş arkad ve pedimentleri, dekoratif dış cephe tasarımlarının ekonomik ve estetik anlamda en avantajlı tercihtir. İnovaprekast kalitesiyle her formda, hatasız şekilde üretilen giriş arkad ve pediment prekastlar, uzun ömürlü yapısı sayesinde uzun vadede en ekonomik seçimdir.

Atmosferik şartlardan etkilenmeden senelerce kullanılan prekast malzemeli pediment ve giriş arkadları, üstün bir mukavemete sahip olmasına rağmen yine de hafif yapılıdır. Prekastın hafifliği nakliyatta avantaj sağlarken montaj işinin de kolay bir şekilde yapılmasını sağlar, montaj maliyetinin aşağı çekilmesine imkan tanır.

Montaj işinin kolayca ve en önemlisi ekonomik şekilde tamamlanmasını sağlayan prekast arkad ve pedimentler izlolasyon konusunda da beklentileri fazlasıyla karşılayabilecek özelliktedir. Prekastın sunduğu izolasyon avantajı, rutubet ve su gibi dış ortam unsurlarına karşı uygulamanın senelerce ilk günkü görünümünü korumasını sağlar.

İstenen her tasarımın rahatça kullanılmasını prekast, hafifliği ve dayanıklılığıyla arkad ve pedimentlerde sınırsız tasarım seçeneği sunmaktadır.

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir