Payanda ve Eliböğründeler

Klasik mimari unsurlardan olan payanda ve eliböğründelerin istenen her tip tasarımla ve daha önemlisi çok daha ekonomik şekilde kullanılmasını sağlayan prekast, firmamız İnovaprekast uzmanlığıyla her tip ihtiyaç için avantajlı seçenekler sunuyor. Firmamız modern teknolojiyi sürekli takip ederek yeni nesil kalıplama sistemleri kullanarak, her nitelik ve nicelikteki prekast payanda ve eliböğründe ihtiyacını karşılayabilecek teknik yeterlilikte ve uzmanlıktadır.

Form ve çeşitlilik anlamında en geniş yelpazeyi sunan prekast malzeme sayesinde tasarımda daha özgür olunabilmekte, üstelik cazip fiyat seçeneklerimiz sayesinde ekonomik anlamda da avantaj sağlanmaktadır. Prekastın üst düzey mukavemeti ile payanda ve eliböğründe tasarımları uzun yıllar süresince bakım görmeden ve iklim şartlarından etkilenmeksizin kullanılabilir. Ani sıcaklık değişimlerinden etkilenmeyen prekast ayrıca kimyasal ve mekanik aşındırıcılara karşı da üstün dirence sahiptir.

Uzun vadede kullanılabilecek en ekonomik ve en fazla tasarım seçeneği sunan malzeme olan prekast ürünlerimiz, üç boyutlu kalıp teknolojimiz sayesinde her tip mimari tasarımda kullanılabilmektedir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir